Stowarzyszenie Sportowe "METRO-FLEX"

I Mistrzostwa Świata Służb Mundurowych w wciskaniu sztangi leżąc za nami.

Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF we Wrocławiu - arena zmagań I Mistrzostw Świata Służb Mundurowych w wyciskaniu sztangi leżąc organizowanych przez Stowarzyszenie Sportowe "METRO-FLEX" oraz Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych we Wrocławiu. W Mistrzostwach wzięło udział 163 zawodników z Polski i USA które zostały oficjalnie otwarte w dniu 25.05.2019 r. przez znakomitych gości takich jak Prezydent Wrocławia Pan Jacek Sutryk,Członek Zarządu Województwa Pan Michał Bobowiec,Dowódca 18 Dywizji Zmechanizowanej gen.dyw.dr Jarosław Gromadziński,Inspektor Szkolenia Dowództwa Generalnego płk Robert Woźniak,Rektor AWF we Wrocławiu Pan dr hab.Andrzej Rokita.          W trakcie dwóch dni zmagań zawodnicy podnieśli łącznie 24 tyś 415 kg.

Poniżej linki do filmu i zdjęć z Mistrzostw.

Film Tomasz Mitrosz:

Film z Mistrzostw